Videoja e plotë me momentet e fundit të jetës së Kudret Kumes (Video)

Një video gati 5-minutëshe e shkëputur nga pamjet e kameras së sigurisë të burgut të Nigritas ne Greqi tregon momentet e fundit të ...

Një video gati 5-minutëshe e shkëputur nga pamjet e kameras së sigurisë të burgut të Nigritas ne Greqi tregon momentet e fundit të jetës së Kudret Kumes (Ilia Kareli), i cili pasi u torturua ne menyre barbare u la të vdiste në njërën nga qelitë e burgut.

 Videoje e publikuar nga gazeta greke ‘Kathimerini’ përmban edhe foto të shenjave të dhunës çnjerëzore të ushtruar mbi shqiptarin, ku bie në sy edhe dora e djegur.
Ne video duket momenti i pare i shoqerimit te Kudret Kumes ne burgun e Nigritas, me pas shihet teksa transportohet nga disa gardiane, perfshire edhe kryegardianin (pasi ishte tortuaruar per mese 3 ore dhe me shenja te dukshme dhune ne fytyre e trup) ne nje dhome ku hyn me kembet e tij (eshte ende gjalle), pasi eshte torturuar dhe momenti i fundit kur disa gardiane dhe mjeke nxjerrin trupin e pajete te te burgosurit shqiptar, i cili nuk i rezistoi dot me shume dhunes çnjerezore te ushtruar mbi te.

Follow Us

Hot in week

Recent

Comments

Connect Us

item