Pornostares i thyhet këmba duke u hedhur në pishinë (VIDEO)

Përfundoi keq një shaka e një pasaniku, i cili e kishte ftuar në një festë private në shtëpinë e tij. Quhet Dan Bilzerian dhe cilës...


Përfundoi keq një shaka e një pasaniku, i cili e kishte ftuar në një festë private në shtëpinë e tij.
Quhet Dan Bilzerian dhe cilësohet nga mediat rozë si burri më interesant i Instagramit. Është i pasur, luan poker por është mjaft i njohur edhe për ekzagjerimet në jetë.
Mes ekzagjerimeve renditen edhe festat e shoqëruara me alkool dhe femra të bukura. Por mediat bëjnë me dije se gjatë festës së fundit të organizuar në vilën e tij në di Hollywood Dan ka vendosur të bëjë një shaka me një nga miket e tij, pornostarja Janice Griffith.
Kjo e fundit ishte komplet nudo në festë dhe në një moment është kapur nga Dan, për t;u hedhur në pishinë. Deri këtu s’ka asgjë të keqe, por bukuroshja u hodh nga taraca e ballkonit për të përfunduar në pishinën që ishte një kat më poshtë. Hedhja që i bëri miku i saj Dan, rezultoi fatal, pasi pornostares iu thye këmba.

Related

Video 559763836702508821

Follow Us

Hot in week

Recent

Comments

Connect Us

item