Stjuardesat në kërcim, avioni pa pilotë! (VIDEO)

Dy pilotë të linjës ajrore ‘SpiceJet’ janë pezulluar pasi gjatë fluturimit nuk ishin në kabinën e tyre, por së bashku me pjesën tjetër...

Dy pilotë të linjës ajrore ‘SpiceJet’ janë pezulluar pasi gjatë fluturimit nuk ishin në kabinën e tyre, por së bashku me pjesën tjetër të ekuipazhit po kërcenin me njëri-tjetrin. Pilotët dhe stjuardesat filluan të kërcenin kur aeroplani ishte në një lartësi prej 10.600 metra.
Ndërkohë që stjuardesat po kërcenin, pilotët po filmonin me celularët e tyre. Video e vallëzimit të stjuardesave është publikuar në internet nga vetë pilotët.
Drejtoria e Përgjithshme e Aviacionit Civil e cilësoi këtë veprim të ekuipazhit të “padisiplinuar”, duke thënë se është rrezikuar siguria e aeroplanit.

Follow Us

Hot in week

Recent

Comments

Connect Us

item