FOTOT/ Të tjera thesare brenda super-vilës së despotit

Ukrainasit e varfër vazhdojnë të vërshojnë për të parë nga afër luksin që mbulonte ish- presidentin e tyre, Viktor Janukoviç. Ai u arratis d...

Ukrainasit e varfër vazhdojnë të vërshojnë për të parë nga afër luksin që mbulonte ish- presidentin e tyre, Viktor Janukoviç.
Ai u arratis duke lënë pas super- vilën e tij në Mezhyhirya.
Skulptura prej miliona, statuja, një piano e bardhë Steinway, shandelierë dhe piktura të shtrenjta, shishe me konjak me logo të personalizuar, bide me ar, një kurs golfi, një pistë për uljen e helikopterit, një kinema, një garazh të mbushur me makina të vjetra që vlejnë miliona, një kopsht ekzotik, një vend për të bërë barbekjy, etj.Related

Botë 7806575780161298385

Follow Us

Hot in week

Recent

Comments

Connect Us

item