Agjencia ruse: Janukoviç, në një resort luksoz në Moskë

Një agjenci ruse e lajmeve ka raportuar se ish presidenti i Ukrainës, Viktor Janukoviç gjendet në Moskë  në një resort luksoz.  RBC, gazetë ...


Një agjenci ruse e lajmeve ka raportuar se ish presidenti i Ukrainës, Viktor Janukoviç gjendet në Moskë  në një resort luksoz. 

RBC, gazetë dhe agjencie ruse lajmesh, citon një biznesmen të shquar rus,  pa e identifikuar, icili ka thënë se presidenti i arratisur është parë në Radisson Royal Hotel Ukraine në qendër të Moskës. 


Më vonë, burime të gazetës kanë thënë se Janukoviç kishte lëvizur për në një tjetër vend. Megjithatë mbetet ende e paqartë se ku ndodhet aktualisht ish presidenti i Ukrainës, Viktor Janukoviç.

Related

Botë 5009673360088554402

Follow Us

Hot in week

Recent

Comments

Connect Us

item