Kryesore[hot](3)

Shëndeti dhe bukuria[three](3)

Psikologji[dark](3)

Speciale[two]

Technology[oneleft]

Reportazhe[oneright]

Lajmet e fundit

Del video si në filma: Shihni se si u arrestuan anëtarët e bandës “Bajri”

Policia e Shtetit publikoi pamje nga aksioni për kapjen e bandës “Bajri”. “”Forca e Ligjit” në veprim, shkatërrohet grupi “Bajri”, 11...

Vrasja e 15-vjeçares: Tmerri i Bajrëve e kishte nuse, ja krimet monstruoze që nga përdhunimet e të miturave…

Policia bëri të ditur të shtunën se ka arritur të godasë një nga bandat më të rrezikshme në Shqipëri, atë të Bajrëve të Shkodrës. Banda...

Rahje e përgjakshme në Aerodrom, një person ngelën në pavetëdije, gruaja e tij vrapon për ndihmë (Video)

Rrahje e përgjakshme u zhvillua sonte në Komunën e Aerodromit në Shkup. Në video duket se si një grup e organizuar sulmojnë personin q...

U vra dy ditë më parë në Athinë, zbulohet lidhja e avokates 33-vjeçare me killerin shqiptar

Policia greke dyshon se vrasja e 33-vjeçares dy net më parë në Athinë, mund të jetë kryer nga vrasës me pagesë. Shtypi grek e quan “ko...

Plumbat e armës i fshihte në çorape! Si e kapi policia italiane hajdutin shqiptar

Policia e Ternit në Itali ka vënë në pranga rastësisht një të ri shqiptar, i akuzuar për vjedhje dhe armëmbajtje pa leje. Autoritet...

Video/ Pjesë e ‘mbretërisë së kokainës’, shqiptari humb ndjenjat në Gjykatë

Është dashur ndërhyrja e ekipeve të emergjencës për ti dhënë ndihmë 33-vjeçarit shqiptar Ervis Gjyshi, i arrestuar disa ditë më parë, ...

VIDEO/ Tronditëse, babë e bir vrasin fqinjin për koshin e plehrave

“Nuk ke për të ma qëlluar burrin”, dëgjohen fjalët e të fejuarës së viktimës që filmon dy fqinjët, at e bir, të dy me armë në dorë, te...

Follow Us

Popular Posts

index